V letošním školním roce začala na ZŠ Mládí probíhat výuka angličtiny UpWord English.  Vzhledem k tomu, že jsme se o zájmu ze strany školy dozvěděli až po začátku školního roku, probíhá letos výuka v omezeném rozsahu a pouze na 1. stupni.  Od příštího školního roku Vám budeme schopni zajistit výuku angličtiny UpWord English v její plné podobě.

To znamená, že vyučování bude probíhat dvakrát týdně po 2 vyučovacích hodinách (celkem tedy 4 vyučovací hodiny týdně). Budeme také schopni zajistit výuku v dřívějších hodinách, nejlépe hned po obědě. Rodiče nebudou muset děti na angličtinu přivádět, z družiny si je vyzvednou asistentky.

Děti od 1. do 3. třídy vyučuje rodilý mluvčí spolu s českým asistentem, od 4. třídy výše již pouze rodilý mluvčí. V jednotlivých skupinách je maximálně 13 žáků, minimální počet pro otevření je 7 žáků.

Na 1. stupni používáme osnovy od vydavatelství Cambridge a další výukové materiály (RAZ Kids, Genki English).  Děti připravujeme i na zkoušky Cambridge Young Learners English (CYLE)V 6. – 9. třídě jsou základem osnov materiály English Grammar for Schools od vydavatelství Oxford. Výuka upevňuje schopnosti hovorové angličtiny a tzv. akademického jazyka - schopnost hovořit o jiných předmětech v Aj. Studenti se připravují i na zkoušky pro starší žáky - Cambridge zkoušky KET for Schools a PET for Schools.

UpWord English úspěšně běží již 10. rokem na ZŠ Hanspaulka. K nahlédnutí zde: https://hanspaulka.upwordenglish.cz/

Speciální nabídka v tomto roce:
Děti, které se do našeho programu nyní přihlásí, budou mít možnost po minimálně dvou letech studia absolvovat bezplatně zkoušku Cambridge Young Learners Exam (YLE).

Máte zájem o další informace? Napište nám na office@upwordenglish.cz.

Přihlášku obdržíte přímo u zápisu, anebo ji můžete vyplnit zde:

Nezapomeňte ji odevzdat do 30. dubna!